Apie


20160330_1356122

„Šilutės agrochemija‘‘ – uždaroji akcinė bendrovė, įsikūrusi Šilutės mieste. Įmonė veiklą pradėjo apie 1980 m. kaip Šilutės rajono gamybinis agrocheminis žemės ūkio aptarnavimo susivienijimas, įmonė dar daug kartų keitė savo pavadinimą, kol 1990 m., išpirkus valstybės kapitalą ir įregistravus akcinę bendrovę, buvo duotas akcinės bendrovės „Šilutės agrochemija‘‘ pavadinimas. 1999 m. balandžio 16 d. bendrovė buvo reorganizuota į uždarąją akcinę bendrovę.

Šiandieninė UAB „Šilutės agrochemija‘‘ yra privataus kapitalo įmonė, kurios pagrindinė veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba. Šilutėje, Geležinkelio g. 6B, parduotuvėje parduodamos statybinės ir buities prekės, trąšos, augalų apsaugos priemonės, kuras-anglys, durpių pjuvenų briketai ir kitos prekės. Pramonės 10A trąšų sandėlyje – trąšos, augalų apsaugos priemonės, kuras-anglys, durpių pjuvenų briketai, betono gaminiai ir kitos prekės. Sandėlyje atliekamas įvairių birių prekių pakavimas. Bendrovė teikia transporto paslaugas.

Bendrovėje dirba 27 darbuotojai.

Bendrovei vadovauja direktorius Algis Jurkus.

UAB „Šilutės agrochemija‘‘ savo veiklą grindžia šiuolaikiniais vadybos metodais, todėl didelį dėmesį skiria parduodamų prekių kokybės kontrolei, darbuotojų saugai ir sveikatai. Įdiegtos vadybos sistemos ir profesionalus darbuotojų darbas įmonei sukuria aukštą kokybę, leidžiančią patenkinti pirkėjų lūkesčius.